Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
<> napisał:
dobry pies to martfy pies
Najpierw naucz się ortografii bo robisz z siebie pośmiewisko. Idioci nie powinni wypowiadać się na forum !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prima Aprilis, uwazaj bo sie pomylisz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mundroł 2012 napisał:
Mundrołku Ty sie marnujesz w Polsce. Tylko byś uczył innych a w Polsce jest tylko dzięki takim jak TY dobrze dla : Mira, Zbycha, Rosołka i innych z POlskiej Komandy Korniszona.
A możesz logicznie uzasadnić to, co napisałem z aferami w łamach PO? Ja nie mam z tą partią nic wspólnego. Równie dobrze możesz napisać, że dzięki mnie na Białorusi mają kryzys. Mam prawo nazywać innych laikami, bo nie mają pojęcia o czym piszą. Ja w odróżnieniu od nich nie wypowiadam się w tematach, o których nie mam pojęcia. Akurat prawo znam i uważam, że mam prawo pisać na te tematy. A pani handlująca koperkiem na targu powinna pisać o koperku a nie o prawie czy jego stosowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
Dobrze piszesz. Ale niewykształcony motłoch i hołota zlatująca się na to forum tego i tak nie zrozumie. Głupi ten naród był za komuny i z tępoty się nie wyleczył. A kolejne pokolenia wychowane na Internecie są jeszcze gorsze niż te, które czytać musiały Marksa i Lenina. Będą opluwać sędziego bo mają okazję powyżywać się na kimś, kto coś osiągnął. W ten sposób te półgłówkowate matoły dowartościowują się i leczą swoje zaściankowe kompleksy. Ale faktycznie to siebie ośmieszają, bo wypowiadają się na temat czegoś, o czym nie mają fioletowego pojęcia. POLACTWO.
Faktycznie ten "sędzia" wiele osiągnął że został sędzią. Pewnie tatuś lub mamuncia pracowali w tej samej klice. Niestety ktoś kto jest o wiele lepiej wykształcony nie ma znikome szanse na zrobienie aplikacji. Nie przypadkiem np. w Krasniku co drugi adwokat ma nazwisko Hałabiś a poza tym w rodzinie mają rektora UMCSu to i studia lajtowo lecą ale w głowach halny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Bo Sąd przede wszystkim to powinien być mądry ! Jest to na tyle oczywiste na ile rzadko spotykane.
Kolejne dyrdymały. Sąd ma obowiązek stosować prawo a nie "być mądrym" czy "głupim" w ocenie tłumu nie znającego przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~basia~ napisał:
co za idiota. żona w domu cie leje i nie masz na kim się wyżyć to piszesz jakim jaskimi nieudacznikami są policjanci a tak naprawdę opisujesz siebie, Janusz odejdź od komputera i wracaj do garów. jak wrócę to sprawdzę czy postrząsałeś mieszkanie. i oby było czysto bo jak nie to będziesz szlochał.
Basia mój mąż jest taki mas mocny w gębie ale w domu, a jak oprychy pod śmietnikiem zapytali się czy ma papierosa to taki przestraszony wrócił do domu że przez 2 tydzień musiał sama śmieci wyrzucać bo on ze strach w toalecie siedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypala napisał:
ciekawe czy te paly ktos oskarzyl za spalowanie tego napastnika koles walnal psa butelka zdarl mu naskorek a tamten z kolegami go spalowali. a teraz do jednego i drugiego gliny to posluchaj taka masz prace i sam ja sobie wybrales (glownie po to zeby po 15 latach pierdziec w krzeslo na emereturze) i niezal sie ze cie spoleczenstwo tak traktuje bo ty to spoleczenstwo nie traktujesz lepiej na szacun trzeba sobie zasluzyc(najlepiej idzi do szkoly niech cie z psychologii podszkola zamiast po nocach na sluzbie walic gaz). hehe co chwila jakas sierota zyciowa schowana za mundurkiem sie zali ze mu czapka spadla. masakra
Ten pajac z butelką powinien na miejscu zostać zastrzelony przez policjanta. Jednecho chwasta byłoby mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ania~ napisał:
Basia mój mąż jest taki mas mocny w gębie ale w domu, a jak oprychy pod śmietnikiem zapytali się czy ma papierosa to taki przestraszony wrócił do domu że przez 2 tydzień musiał sama śmieci wyrzucać bo on ze strach w toalecie siedział.
niech panie opiszą swoich mężów bo widzę że ANIA i BASIA ma ten sam problem co ja. mam męża tchórza a jak siądzie do komputera to zachowuje się jak supermen . żenada- zachowują się jak gówniarze przy komputerze a pod blokiem jak szczury. to prawda dla ciebie Michał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE DLACZEGO NIC NIE PISZĄ O ZAATAKOWANIU POLICJANTÓW PRZEZ MĘŻCZYZNĘ Z NOŻEM jakie miało miejsce kilka dni temu na ul. lubartowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek napisał:
Ten pajac z butelką powinien na miejscu zostać zastrzelony przez policjanta. Jednecho chwasta byłoby mniej.
poczekaj kilka lat jeszcze jak bedziesz niedołężny i gnoje będą cię lać na ulicy zobaczymy do kogo przyjdziesz po pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wał znam tych chlopaków,wiem jak bylo,policjant gonił jednego sam sie wywrócił na ziemie i przybijają mu teraz,zwykła prowokacja policji,przegiecie pały,normalnie symetria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze do wszystkiego strasznie ich obili pałami,i kto tu jest bandytą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to historia wysana z palca nic takiego nie miało miejsca pyskowali bo policjanci byli agresywni odrazu rzucono ich na ziemie skuli ich , kopali oraz gazowali leżacych.teraz jest nagonka na takie sytuacje ale nigdy nie uwierze ze osoba lezaca i skuta moze uderzyc w ciemnosciach bo to bylo ruinach zieleni miejskiej na poligonie.Zastanówcie sie pismaki co za bzdury piszecie i pamietajcie ze warto jest wysłuchac drugiej strony i póki co to państwo prawa a nie państwo policyjne wiec moze ocene dowodów pozostawicie niezawisłym sadom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie całe osiedle tym tętni co policja z nimi zrobiła,skuli od razu i gazem piskali w oczy,a ten mundurowy niezdara gonił jednego i zaliczył wywrotke na ruinach,zrobili kozła ofiarego bo teraz o tym pełno w mediach,J***Ć takie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
Dobrze piszesz. Ale niewykształcony motłoch i hołota zlatująca się na to forum tego i tak nie zrozumie. Głupi ten naród był za komuny i z tępoty się nie wyleczył. A kolejne pokolenia wychowane na Internecie są jeszcze gorsze niż te, które czytać musiały Marksa i Lenina. Będą opluwać sędziego bo mają okazję powyżywać się na kimś, kto coś osiągnął. W ten sposób te półgłówkowate matoły dowartościowują się i leczą swoje zaściankowe kompleksy. Ale faktycznie to siebie ośmieszają, bo wypowiadają się na temat czegoś, o czym nie mają fioletowego pojęcia. POLACTWO.
szanowny panie "PSEUDO-PRAWNIKU" Obrazajac internautów WYSTAWIA PAN OPINIE O SOBIE I TYM, CO SOBA REPREZENTUJE. A okresleniea typu "niewykształcony motłoch i hołota...." odnoszace sie do uzytkownikow tego forum podpada pod paragraf. Przeczytaj Rozdział XXVII w Kodeksie Karnym - najlepiej z komentarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,ze autor tego artykułu nie ma nic wspólnego z rzetelnoscią dziennikarską, która zakłada wysłuchanie obu stron konfliktu. Artykuł jest stronniczy i kto wie , czy opisana sytuacja tak własnie wygladała. To opinia policji, a gdzie swiadkowie ? podobno było tam ognisko a więc nie bawił sie na nim sam podejrzany. policjant uwaza, iż podejrzany uderzył go butelka, czy potwierdzają to świadkowie, czy tylko świadkowie ze strony policji. Uderzył go, czy rzucił butelką w krzaki, gdzie być może znajdował się podejrzany?. Nie ferujmy wyroków, jeśli nie znamy całej prawdy - dziennikarze gonią za sensacja , ale czy tym samym nie krzywdzą innych. Wielkie słowa:prawie napaść, no wątpię. W tak w ogóle skad tam wzięła się policja, czy ognisko na dzikich górkach to przestępstwo? Jestem mieszkanka Czechowa i sama często obserwuje młodych ludzi, którzy w ciepłe, wiosenne dni spotykają sie przy ognisku. A moze ktoś zaineresowałby sie, jak wyglądają inni uczestnicy ogniska? Czy używanie gazu, skuwanie w kajdanki i bicie i kopanie ludzi to właściwe metody " stróży prawa"? Czy tylko policja ma wszelkie prawa należa do poliicji, a co ze zwykłymi obywatelami - ich mozna wyzywać, używać wulgaryzmów, cz ychcemy wrócić do czasów państwa policyjnego? Myślałam, że czasy komuny mamy już za sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stop głupocie internetowej napisał:
A możesz logicznie uzasadnić to, co napisałem z aferami w łamach PO? Ja nie mam z tą partią nic wspólnego. Równie dobrze możesz napisać, że dzięki mnie na Białorusi mają kryzys. Mam prawo nazywać innych laikami, bo nie mają pojęcia o czym piszą. Ja w odróżnieniu od nich nie wypowiadam się w tematach, o których nie mam pojęcia. Akurat prawo znam i uważam, że mam prawo pisać na te tematy. A pani handlująca koperkiem na targu powinna pisać o koperku a nie o prawie czy jego stosowaniu.
Ty stosuj prawo i pisz o prawie bo jak twierdzisz że się znasz. Jest jeszcze instytucja ławnika i ława przysięgłych. Ludzie z tych instytucji mają reprezentować spoleczne ( ludzkie ) odczucie prawa do zaistniałej sytuacji. I nikt się na durniowatym sędzi nie wyżywa tylko określa jego zachowanie. Jezeli uderzenie butelką nie kwalifikuje do natychmiastowego aresztu to dlaczego mnie wsadzono do ciupy na 21 dni za samo złożenie kwiatów w dniu 3-go Maja za rzundów Jaruzela. Sędzia KO wydał natychmiastowy wyrok 21 tys. grzywny a, że nikt w moim imieniu nie wplacił to 1 tys. sędzia wycenił na 1 dzień aresztu. Który czyn gorszy : złożenie kwiatów w dniu pamięci narodowej ( wg Jaruzela było to święto SD a nie Polaków ) na pomniku czy walenie kogoś butelką w łeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM BARDZO DOBRZE POSZKODOWANEGO NIBY 'BANDYTE' .. POLICJANT SIĘ PRZEWRÓCIŁ I STRUGA PAWIANA.. JAK BY GO POTRAKTOWAŁ BUTELKĄ TO DO TEJ PORY BY NIE ODZYSKAŁ PRZYTOMNOŚCI .. BURAK . A ON WIELKIEGO BOHATERA STRUGA I MEDIA KRĘCI CIEKAWE ILE ZAROBIŁ NA TYCH KŁAMSTWACH.. POTRZEBNA CHYBA TELEWIZJA.. BO NIEWINNEGO CHŁOPAKA POSADZĄ DO PUCHY PRZEZ FANTAZJE POLICJANTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowana czytelniczka napisał:
Uważam,ze autor tego artykułu nie ma nic wspólnego z rzetelnoscią dziennikarską, która zakłada wysłuchanie obu stron konfliktu. Artykuł jest stronniczy i kto wie , czy opisana sytuacja tak własnie wygladała. To opinia policji, a gdzie swiadkowie ? podobno było tam ognisko a więc nie bawił sie na nim sam podejrzany. policjant uwaza, iż podejrzany uderzył go butelka, czy potwierdzają to świadkowie, czy tylko świadkowie ze strony policji. Uderzył go, czy rzucił butelką w krzaki, gdzie być może znajdował się podejrzany?. Nie ferujmy wyroków, jeśli nie znamy całej prawdy - dziennikarze gonią za sensacja , ale czy tym samym nie krzywdzą innych. Wielkie słowa:prawie napaść, no wątpię. W tak w ogóle skad tam wzięła się policja, czy ognisko na dzikich górkach to przestępstwo? Jestem mieszkanka Czechowa i sama często obserwuje młodych ludzi, którzy w ciepłe, wiosenne dni spotykają sie przy ognisku. A moze ktoś zaineresowałby sie, jak wyglądają inni uczestnicy ogniska? Czy używanie gazu, skuwanie w kajdanki i bicie i kopanie ludzi to właściwe metody " stróży prawa"? Czy tylko policja ma wszelkie prawa należa do poliicji, a co ze zwykłymi obywatelami - ich mozna wyzywać, używać wulgaryzmów, cz ychcemy wrócić do czasów państwa policyjnego? Myślałam, że czasy komuny mamy już za sobą.
BRAWOOOO... TO JEST PRAWDZIWA WYPOWIEDZ. W JAKIM PAŃSTWIE MY ŻYJEMY. PAŃSTWIE POLICJI ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez go znam,normalny chłopak,zaden bandyta,kleją mu napasc której nie bylo,biją ludzi którzy pala sobie ogniska na poligonie,nie dosc ze juz nigdzie na osiedlu nie mozna stanac z piwkiem to jeszcze na poligon sie wpier***ają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...